



1 160 ₴
ЛАВА СКЛАДНА САДОВА 180 СМ
Міцна та надійна лава для пікніку ідеально підходить для всіх заходів на відкритому повітрі та відпочинку на природі. Повністю складається, тому займає дуже мало місця. Стійкий до погодних умов. Стабільна і міцна конструкція гарантує максимальну функціональність і використання протягом тривалого часу.
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ
Матеріал сидіння - міцний поліетилен HDPE. Каркас, профілі та ніжки виготовлені зі сталі з порошковим покриттям сірого кольору. Додатково ніжки лавки укріплені скобами, які в розкладеному стані фіксуються спеціальним замком. Лавка має невелику вагу і займає дуже мало місця в складеному вигляді у валізі.
ОСОБЛИВОСТІ:
• міцна конструкція
• легко та швидко розкладається та складається
• матеріал сидіння: поліетилен HDPE
• матеріал каркасу: сталь з порошковим покриттям
• товщина ніжок: 19 мм
• складаний, зі зручною ручкою для транспортування
• легка, займає мало місця в упакованому вигляді
• Ніжки з фіксуючими скобами
• нековзні ніжки забезпечують стійкість
• центральна ніжка для посилення конструкції
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- розміри сидіння: 180 х 28 см
- висота лавки 43.5 см
- вага: 8 кг
- колір сидіння: білий
- колір конструкції: сірий
Стійкість 250 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 10 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 280 мм |